O mě

Máte strach z náročného městského provozu?

Máte obavy z ovládání vozu?

Pak jste na správném místě!

Během výcviku se Vám bude věnovat instruktorka s patnáctiletou praxí s citlivým a vnímavým přístupem, s vědomím, že každý žák má individuální potřeby.

Chcete-li mít jistotu, že Vaše příprava k získání řidičského oprávnění proběhne v pohodě, bez stresu a v plném, zákonem stanoveném rozsahu, neváhejte nás kontaktovat!

Moje řidičská kariéra začala v roce 2001. To mi bylo 34 let a do té doby jsem byla zapřísáhlým odpůrcem volantu. Okolnosti a moje potřeba jít jaksi s dobou přispěly k mému odhodlání nastoupit do autoškoly a od té doby jsem se volantu nepustila. Hned po absolvování zkoušek na "béčko" jsem se přihlásila na "céčko" a od těch dob mě ty koně pod kapotou živí. Jako instruktorka autoškoly jsem začala v roce 2007.

Pořekadlo "odříkaného chleba největší kus" v mém případě potvrdilo svou pravdivost a pro vás to znamená, že když v životě dospějete do bodu, kdy se řidičák pro vás stane životním parťákem tak vězte, že mám pochopení pro ty, co stále váhají ale i pro ty nadšence, obojím jsem si prošla...

Objednejte si naše služby